Zgłoś swój udział

Koszt udziału w konferencji w 2018 r. wynosi 630 zł brutto (uczestnicy poprzednich konferencji zniżka/600 zł brutto) i obejmuje: zakwaterowanie, tj. 2 noclegi z pełnym wyżywieniem w pokoju dwuosobowym, serwis kawowy, materiały szkoleniowe, bezpłatny przejazd na wycieczkę drugiego dnia konferencji. 

W sprawach organizacyjnych dotyczących konferencji, w przypadku dodatkowych pytań, problemów z rejestracją, prosimy o kontakt telefoniczny ze Stowarzyszeniem Sursum Corda:
18 540 40 40 lub 18 44 11 994Katarzyna Kulig, (pon. – pt. w godz. 8-16).

Z uwagi na politykę prywatności, podanie danych osobowych w formularzu nie jest obowiązkowe ale niezbędne dla skutecznego przyjęcia zgłoszenia uczestnika. Organizatorzy konferencji zastrzegają sobie możliwość przetwarzania tych danych wyłącznie w celach ściśle związanych z organizacją konferencji, jak również zastrzegają sobie możliwość wykonywania zdjęć podczas wykładów i części oficjalnej. Zostaną one jednak wykorzystane wyłącznie w celach związanych z podsumowaniem wydarzenia i stworzeniem galerii konferencji. Administratorem danych jest Stowarzyszenie Sursum Corda w Nowym Sączu z siedzibą przy ul. Lwowskiej 11. 

UWAGA, ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, limit miejsc na konferencję został wyczerpany. W związku z tym prowadzimy zapisy na listę rezerwową, z której osoby zapraszane będą do udziału w przypadku rezygnacji bądź braku potwierdzenia chęci uczestnictwa osób z listy podstawowej. 

Zgłaszam swój udział

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego, na adres mailowy nadawcy zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia wraz ze wzorem promesy (dot. płatności odroczonej), którą po wypełnieniu i podpisaniu należy odesłać.

W przypadku płatności z góry, przelewów należy dokonywać na konto nr:

68 8805 0009 0018 7596 2000 0100

Stowarzyszenie Sursum Corda w Nowym Sączu.